• Sprzątanie Świata 2023 - 15.09.2023 r.

• 15 września br. uczniowie wszystkich klas wzięli udział w dorocznej akcji "Sprzątanie Świata 2023". Wyposażeni w worki i rękawiczki wyruszyliśmy na teren wokół naszej szkoły, aby zebrać śmieci porozrzucane na chodnikach, trawie i różnych zakamarkach.

Wydawało nam się, że teren wokół szkoły jest czysty. Niestety, tak nie było. Zebraliśmy kilkanaście worków śmieci. To smutne, że wielu ludzi nie dba o swoje środowisko i mimo zbiórki odpadów, nadal wyrzuca śmieci gdzie popadnie. Mamy nadzieję, że nasz udział w akcji przyczynił się do polepszenia czystości na terenie Różanegostoku.

Dziękujemy uczniom i nauczycielom. Koordynatorem akcji była pani Marzanna Maksimczyk.

• Narodowe Czytanie 2023 - 13.09.2023 r.

• "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej - to powieść, która była czytana podczas Narodowego Czytania, które odbyło się w Polsce 9 września 2023 r. ​​​​​​​

Nasza szkoła również wzięłą udział w akcji Narodowego Czytania 2023. Uczniowie starszych klas wraz z nauczycielami i pracownikami czytali "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej. Powieść ta nie jest lekturą dla uczniów szkoły podstawowej. Czytanie i zrozumienie jej było dla uczniów nie lada wyzwaniem.

Organizatorami akcji były panie Iwona Maksimczyk i Anna Rychtarczyk. Dziękujemy za tę piękną akcję.

• Uwaga Rodzice! Stypendia dla uczniów!

• W Biurze Obsługi Szkół Samorządowych w Dąbrowie Białostockiej mogą Państwo składać wnioski o stypendia dla swoich dzieci. Sprawę prosimy potraktować priorytetowo i złożyć dokumenty jak najszybciej.

• Witajcie w szkole! - 4.09.2023 r.

• Uroczystym apelem 4 września 2023 r. rozpoczęła się inauguracja roku szkolnego 2023/2024. Społeczność szkolna spotkała się w sali gimnastycznej. Przybyli uczniowie, nauczyciele i rodzice. Po odśpiewaniu hymnu narodowego pani dyrektor Elżbieta Mackiewicz powitała wszystkich bardzo serdecznie. W krótkim przemówieniu przedstawiła klasy i wychowawców.

Wszystkim złożyła życzenia zdrowia, pomyślnego roku szkolnego i dobrej współpracy. Po zakończeniu apelu uczniowie spotkali się w klasach ze swymi wychowawcami.