• Rada Pedagogiczna

• Opublikowano 20.04.2020 r.

Do strony została dodana podstrona "Pomoc pp", a w niej zakładki. Można przesyłać materiały.

Opublikowano 19.04.2020 r.

Informacja.

W związku z odłożeniem egzaminu ósmoklasisty zajęcia w dniach 21, 22 i 23 kwietnia br.  dla wszystkich klas odbywają się on-line zgodnie z planem.

Opublikowano 18.04.2020 r.

Dzień dobry

Zgodnie z planem pracy szkoły 20 kwietnia 2020 r. odbędzie się posiedzenie rady pedagogicznej. Posiedzenie planowane jest w formie wideokonferencji, którą przygotuje koleżanka Grażyna Ciszkowska. Instrukcje w tej sprawie zamieści w e-dzienniku. Proszę o zapoznanie się z instrukcją i przygotowanie.

Pozdrawiam.

Iwona Granacka

31.03.2020 r.

Poniżej przedstawiam strony, które mogą być przydatne w zdalnych lekcjach.

26.03.2020 r.

Jeszcze raz o edycji tekstu.

Układ strony - "Orientacja pionowa". Piszemy od lewej, jedna spacja między wyrazami. "Enter" tylko przy nowym akapicie! Nie tworzymy pustych wersów. Nie pogrubiamy.  Czcionka Times New Roman rozmiar 12, w nagłówku 14. Przemyślcie treść. Teksty poprawiane wprowadzają dezinformację, gdyż uczniowie i rodzice korzystają z tych tekstów i polecenia nie mogą być zmieniane. Tematy i zadania tylko na bieżący tydzień! Bardzo proszę.

21.03.2020 r.

Wszystkie dokumenty tworzymy w układzie strony "Orientacja pionowa". Unikamy też różnych czcionek w tekstach, wielkości, pogrubiania. Proponuję czcionkę Times New Roman rozmiar 12, a w tytule rozmiar 14, bez podrubień. Nie kopiujemy tabel z rozkładu materiału.  Trudno je potem sformatować, aby pasowały na stronę :(  W razie pytań proszę o maila lub telefon. Pozdrawiam. Grażyna

20.03.2020 r.

Dzień dobry.
           Informuję, że wydano zarządzenie dyrektora szkoły w celu przeciwdziałania COVID-19
          oraz wykonywania pracy poza miejscem jej stałego wykonywania.
           Ponadto, sporządzono dla każdego nauczyciela
           "Przyznanie uprawnień dostępu zdalnego do zasobów informatycznych szkoły" na piśmie,
          które należy podpisać po powrocie do szkoły.
          Proszę o codzienne odbieranie poczty oraz kontakt z administratorem strony szkoły i e-dziennika. Pozdrawiam ciepło.
          Iwona Granacka