• Egzaminy 2024. Powodzenia ósmoklasiści!

• 14.05.2024 r. rozpoczęły się egzaminy ósmoklasistów. Potrwają 3 dni. Pierwszego dnia uczniowie będą zmagać się z arkuszem z języka polskiego.

To już za chwilę. Trzymamy kciuki.

• Zmiany na placu zabaw - 13.05.2024 r.

• Plac zabaw przy naszej szkole przechodzi modernizację. Pojawiły się nowe huśtawki, które zastąpiły te wcześniejsze, już wysłużone. Jest też nowa piaskownica ze świeżym piaskiem. Wszystko zachwyca dzieci, które chętnie spędzają czas na przyszkolnym placu.

Mamy nadzieję na dalsze jego doposażenie, by służył uczniom i dzieciom. To też zewnętrzna wizytówka naszej szkoły. Dziękujemy.

• Alpaki. Długi Ług - Wycieczka 8.05.2024 r.

• Uczniowie klasy I i III naszej szkoły 8 maja br. wyjechali na wycieczkę. Celem była wieś Długi Ług, w której gospodarz hoduje niezwykłe zwierzęta - alpaki.  To bardzo  inteligentne i urocze zwierzęta. W naturalnym środowisku żyją w dużych stadach na wysokości od 3500 do 5000 metrów na wyżynach peruwiańskich Andów w południowym Peru w Ameryce Południowej.

Alpaki są milusie, lubią głaskanie i przytulanie. Od razu przypadły do serc dzieci, które z zaangażowaniem je karmiły.

Zajęcia plastyczne z wykorzystaniem wełny z alpak dostarczyły dzieciom wiele pozytywnych emocji i zaangażowania w twórczą pracę. Ognisko, wspólnie upieczone i zjedzone kiełbaski zakończyło niezwykłe spotkanie z alpakami. Mamy nadzieję, że dzieci na długo je zapamiętają.

Dziękujemy paniom Teresie Boboryko i Marzannie Maksimczyk za zorganizowanie tej wspaniałej wycieczki.

• Cieszymy się - 1.05.2024 r.

Udało się! Super wiadomość!

Telewizja Polska ogłosiła beneficjentów 31. akcji charytatywnej „Reklama Dzieciom”. Wśród nich znalazła się też nasza placówka – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Różanymstoku.

Telewizja Polska od 1993 roku jest organizatorem akcji charytatywnej „Reklama Dzieciom”. Dochód ze specjalnego bloku reklamowego wyemitowanego 25 i 26 grudnia 2023 roku w TVP1, tuż po „19:30”, Dochód, uzyskany od reklamodawców za wykupiony czas antenowy, przeznaczany jest na wsparcie instytucji i organizacji społecznych, na co dzień otaczających opieką potrzebujące dzieci oraz ze specjalnymi wymogami edukacyjnymi.

Ogromnie cieszy nas  fakt, że nasz wniosek został prawidłowo wypełniony oraz  wysoko oceniony. Po pozytywnej weryfikacji projektu,  komisja ds. darowizn zakwalifikowała nas do otrzymania funduszy, które wesprą naszą placówkę.

Dziękujemy Telewizji Polskiej oraz  wszystkim reklamodawcom, biorącym udział w wigilijnym bloku reklamowym!
            Tak niewiele potrzeba, aby pomóc!

A to Beneficjenci „Reklamy Dzieciom 2023”

66 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Różanymstoku Różanystok 2 16-200 Dąbrowa Białostocka