• Bal karnawałowy w przedszkolu - 19.01.2024 r.

• Oj! Się działo! Jak się bawić, to się bawić!

W zimowy styczniowy dzień w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Cudownie przebrane w bajkowe stroje dzieci, w ślicznej scenerii, bawiły się w rytm muzyki.

Nie zabrakło też Mikołaja, który odwiedził dzieciaki z workami prezentów.

• Choinka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Różanymstoku- 19.01.2024 r.

• 19 styczna 2024 r. w naszej szkole i przedszkolu odbyła się tradycyjna choinka. Dzieci  bawiły się na swoim balu w salach przedszkola. Uczniowie tańczyli w sali gimnastycznej, która na bal przybrała odświętny wygląd.

Impreza dla młodszych klas rozpoczęła się o godz. 10. Dzieci pląsały w rytm  dyskotekowej muzyki. Wszyscy z niecirpliwością czekali na Mikołaja, który przybył z workami prezentów.

Zdjęcia klas z Mikołajem zakończyły tę część imprezy choinkowej. Po przerwie obiadowej rozpoczęły się tańce dla starszych uczniów. Zabawę poprowadziła pani Marta Jodczyk, której bardzo dziękujemy.

Przed uczniami ferie zimowe. Życzymy dobrego, bezpiecznego wypoczynku.

• Zabawa karnawałowa w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Różanymstoku - 12.01.2024 r.

• Na zaproszenie Dyrekcji, Wychowawców i Wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Różanymstoku uczniowie starszych klas wzięli udział w zabawie karnawałowej. Odbyła się ona 12 stycznia 2024 r. w sali widowiskowej "Drapieżnik".

Nasi uczniowie świetnie bawili się wspólnie z wychowankami Ośrodka. Zabawa była udaną próbą wzajemnego poznania się młodzieży. Dziękujemy za zaproszenie i wspaniałą atmosferę.

• "Pocahontas" - widowisko teatralne - 5.01.2024 r.

• 5 stycznia 2024 r. uczniowie klas I i III wyjechali do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Dąbrowie Białostockiej na widowisko "Pocahontas".

Przedstawienie o amerykańskiej Indiance imieniem Pocahontas z plemienia Powatanów, która doprowadziła do pokoju między Indianami, a angielskimi kolonistami w Ameryce Północnej zainteresowało dzieci. Z emocjami śledziły dziejące się na scenie wydarzenia. Uczniami opiekowały się panie Teresa Boboryko i Marzanna Maksimczyk.