• Święto Narodowe Trzeciego Maja - uroczystość szkolna 30.04.2024 r.

• Święto Narodowe Trzeciego Maja zostało ustanowione w 1919 r. gdy Polska, po okresie zaborów, była już niepodległa. Po II wojnie światowej zostało zniesione w 1951 roku. Przywrócono je ustawą z 6 kwietnia 1990 r. Od tego czasu jest każdego roku uroczyście obchodzone.

30 kwietnia 2024 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja.

• Standardy ochrony małoletnich - 29.04.2024 r.

• W zakładce Dokumenty umieszczono "Standardy ochrony małoletnich" obowiązujące w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Różanymstoku wprowadzone Zarządzeniem Nr 1/2024 r. Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Różanymstoku w sprawie Standardów Ochrony Małoletnich.

• Dzień Ziemi w przedszkolu.

• Dzieci z naszego przedszkola świętowały Dzień Ziemi. Szczególne zajęcia poświęcone przyrodzie odbyły się 22 kwietnia 2024 r.

Były zajęcia w grupach i wspólne zabawy. Dzieci uczestniczyły też w przedstawieniu przygotowanym przez starszych kolegów ze szkoły podstawowej.

Kuliminacją obchodów było posadzenie pięknego drzewka. Dołek pod roślinę dzielnie wykopała pani Kamila Kucejko. Dziękujemy.

• Międzynarodowy Dzień Ziemi - 22.04.2024 r.

• Ochrona naszej planety jest obowiązkiem wszystkich. W szkole, każdego roku, przypominamy uczniom, jak ważne jest to zadanie. Musimy zadbać o dobro wspólne, którym jest otaczająca nas przyroda.

Dlatego też uczniowie klasy III przygotowali piękny program, w którym pokazali społeczności szkolnej jak razem możemy chronić  Ziemię.

To była, zrealizowana z dużym rozmachem, pouczająca lekcja ekologii. Dziękujemy pani Marzannie Maksimczyk, która z uczniami przygotowała ten program.

• Rozstrzygnięcie konkursu wielkanocnego - 12.04.2024 r.

• Dużym powodzeniem wsród uczniów cieszył się konkurs "Najciekawsza Ozdoba Wielkanocna" ogłoszony przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Dąbrowie Białostockiej. 12 kwietnia br. odbyło się jego podsumowanie.

Uczniowie z dumą prezentowali nagrody i dyplomy. Gratulujemy.

• Pająki i "...Co nieco" - wycieczka przedszkolaków - 10.04.2024 r.

• 10 kwietnia 2024 r. dzieci z naszego przedszkola pojechały do Dąbrowy Białostockiej. Celem wycieczki była wystawa pająków w Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Białostockiej.

Po obejrzeniu bardzo ciekawej wystawy dzieci zjadły pyszną pizzę w pizzerii "Okrągłe co nieco".

Jeszcze trochę rozrywki na placu zabaw i wracamy do naszego przedszkola. To była bardzo ekscytująca wycieczka.

Dziękujemy.

• Zebranie rodziców - 16.04.2024 r.

• Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na ogólne spotkanie z dyrektorem, nauczycielami i wychowawcami klas, które odbędzie się 16 kwietnia 2024 roku (wtorek) o godz. 14:30.  Głównym celem spotkania będzie przekazanie bieżących informacji związanych z pracą szkoły, a także rozmowy wychowawcami i nauczycielami przedmiotów, podczas których uzyskają Państwo niezbędne informacje na temat postępów w nauce i zachowaniu swoich dzieci.

Dyrektor Szkoły, Nauczyciele i Wychowawcy