• Zaproszenie dla Rodziców.

• Szanowni Państwo.

W ramach działań profilaktyczno-wychowawczych zapraszamy wszystkich Rodziców uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Różanymstoku na spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Sokółce, które odbędzie się 28 lutego 2024 r. o godz.13:00 w sali gimnastycznej.

Funkcjonariusze przybliżą Państwu zagadnienia dotyczące przestępczości nieletnich oraz zasady odpowiedziałności w świetle obowiązujących przepisów. Zapoznają ze skutkami jakie wywołują w organizmie i życiu dziecka narkotyki, dopalacze czy e-papierosy. Mundurowi omówią także zjawisko cyberprzemocy.

• Walentynki 2024 w przedszkolu - 14.02.2024 r.

• Działo się w to naszym przedszkolu w dniu św. Walentego, czyli tradycyjne walentynki.

Dzieci ubrane w czerwone kolory, bo jakże inaczej, malowały i tworzyły czerwone serduszka. Były wspólne zabawy i piękne zdjęcia na "walentynkowej ściance".

Atrakcje dla dzieci przygotowała pani Kamila Kucejko. Dziękujemy.

• "Ostatki" w bibliotece - 13.02.2024 r.

• Wspaniały karnawałowy bal odbył się w Filii Biblioteki Publicznej w Różanymstoku 13 lutego 2024 r. W balu, na zaproszenie bibliotekarki Pani Jolanty Budnik, uczestniczyli uczniowie klasy I i III.

W bibliotece na uczniów czekało wiele atrakcji. Były tańce i zabawy integracyjne. Każde dziecko miało możliwość przemiany w bajkową postać. Piękne makijaże wykonała Pani Barbara Grabińska. Nie zabrakło też cukrowej waty, w której "produkcji" niezastąpiona była Pani Aleksandra Wróbel. Obie panie z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury.

Dziękujemy Pani Jolancie Budnik za organizację balu, Paniom Barbarze Grabińskiej i Aleksandrze Wróbel za pomoc i wspólną zabawę oraz wychowawczyniom: klasy I - Pani Teresie Boboryko i Klasy III - Pani Marzannie Maksimczyk za opiekę i również wspólną zabawę. To była niezapomniany bal.

• "Witajcie w naszej bajce"... Kino! Kino! - 12.02.2024

• Akademia pana Kleksa" to książka napisana przez Jana Brzechwę. Została zekranizowana dwukrotnie. Pierwszy raz w 1983 roku, a drugi raz 40 lat później, czyli w 2023 r. Na ten fantastyczny film, w nowej odsłonie, do MGOK w Dąbrowie Białostockiej wybrali się uczniowie naszej szkoły.

Tytułowy bohater, czyli pan Kleks poprowadził swoich uczniów w fantastyczny świat Akademii. W nowej ekranizacji główną bohaterką była Ada Niezgódka. Filmowe spotkanie z bohaterami filmu i nieziemską scenografią wywarło na uczniach duże wrażenie. Dziękujemy wychowawcom za tę wyprawę do świata iluzji.

• Dzień Babci i Dziadka - 7.02.2024 r.

• Na ten dzień czekali wszyscy uczniowie, ich babcie i dziadkowie.

7 luteggo 2024 r. w szkole odbyło się cudowne spotkanie dzieci ze swymi ukochanymi babciami i dziadkami. Wszyscy zebrali się w sali gimnastycznej, w której przedszkolaki i uczniowie klasy I i III przygotowali dla swoich najbliższych program artystyczny.

Wzruszeni goście, przy ciastku i herbatce oglądali występ swoich wnucząt.

Spotkanie zostało upamiętnione na wspólnych zdjęciach.

Dziękujemy paniom: Teresie Boboryko, Marzannie Maksimczyk, Kamili Kucejko i Agnieszce Birkos za przygotowanie z dziećmi tej wspaniałej uroczystości.

• Wywiadówka - 6.02.2024 r.

• 6 lutego br. w naszej szkole odbyła się tradycyjna wywiadówka. Sródroczne spotkanie  było okazją do zaprezentowania rodzicom wyników, jakie uzyskały ich dzieci na pierwsze półrocze roku szkolnego 2023/2024.

Pani dyrektor Elżbieta Mackiewicz  serdecznie powitała przybyłych na spotkanie rodziców. W krótkiej prezentacji omówiła funkcjonowanie szkoły i przedstawiła wyniki uzyskane przez uczniów. Po zebraniu ogólnym rodzice spotkali się w salach lekcyjnych z wychowawcami, którzy szczegółowo scharakteryzowali osiągnięcia wychowanków.